KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15211008
nr 1521 1008
Anders Andersen-Lundby
(1841-1923), Danmark
Oljemålning, Signerad, daterad 1875. Olja på duk, 25x38cm, yttermått inklusive ram: 35x49cm
Kondition: krackeleringar, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:55:38
100 kr
200 kr